Back to All Events

Ženský kruh s léčivým kakaem

  • Dům Jógy Anděl Ostrovského 11/16 Praha (map)

Setkání žen v bezpečném kruhu vzájemné podpory a vyslyšení.

Večer, kdy máš možnost se plně ponořit sama do sebe… zastavit se a uvědomit si, co se v tobě odehrává. To ti umožní se spojit více se svojí intuicí a vnitřní ženou.

Vždy se sektáváme každý měsíc na novolunní, což je příznivý čas na zasetí nových semínek, nových snů a cílů.

Během večera nás čekají vedené meditace na čakry, na spojení se s vnitřní ženou a otevření srdce, pohybová meditace, sdílení v kruhu a ve dvojicích. Program se nedá dopředu určit, vždy záleží na energii ve skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází :)

Zpestřením večera bude příprava a vypití vysoce kvalitního, nepraženého a bio kakaa z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, pití v uzavíratelné lahvi, zápisníček a tužku

 

Pro optimální účinky kakaa doporučuji nejíst 2h před setkáním, pít dostatek vody, a během dne se vyhnout kávě a čaji s kofeinem.

 

Délka trvání 2,5h

Místo konání: Dům Jógy, Anděl, Ostrovského 11/16

Cena: 400 Kč

Další termíny kruhu jsou: pondělí 4. 2. a středa 6. 3.

 

Počet míst je omezen pouze na 8 žen, proto si své místo rezervujte včas přes formulář níže.

Jméno *
Jméno

Přihláška je závazná po uhrazení účastnického příspěvku převodem na účet.


Co říkají účastnice předchozích kruhů:

„Na ženském kruhu jsem byla poprvé a naprosto mě tato zkušenost nadchla. Síla ženské skupiny je ohromná a přesto něžná. Poskytuje oporu a možnost být sama sebou. Krásně vedené meditace a následné sdílení je receptem k mile strávenému večeru s báječnými ženami.“ Tereza Kalinová