Back to All Events

Sebeláska, laskavost a kakao

  • karma yoga 25 Korunní Vinohrady, Hlavní město Praha, 120 00 Czech Republic (map)
kakao

Jógově-meditační workshop s léčivým kakaem z Kostariky

V dnešní době slýcháme ze všech stran, že je třeba se mít více rádi, jelikož to pak přinese i pozitivnější vztahy s ostatními, lépe se dokážeme vyrovnat s náročnými situacemi a s větší odvahou si jít za svými sny. Sebeláska je prostě důležitá k úspěšnému životu. Jak k tomu ale krok za krokem dojít a jak pomocí jógy a meditace můžeme vytvořit pozitivnější vztah sami k sobě?

Workhop bude zahrnovat meditaci, jemnou jógu a přípravu a vypití léčivého kakaa z Kostariky. Díky meditaci se hezky zpřítomníme a probudíme všímavost, zatímco kakao napomůže k uzemnění a příjemnému otevření srdeční čakry. Poté tělo uvolníme a protáhneme během jemného jógového plynutí, které pohladí tělo i duši.

Celkovým zaměřením workshopu bude sebeláska a laskavost sám/sama k sobě. Čekají vás vedené meditace na prohloubení lásky k sobě a poznání překážek, které je důležité poznat a vidět, proč tam jsou a přijmout je. Též se podáváme na téma vnitřního kritika a naučíte se s ním pracovat.

OBSAH WORKSHOPU:
• Satsang (povídání) na téma „cesta k sebelásce a laskavosti“
• Meditační cvičení zaměřené na harmonizaci čaker (obzvláště budeme pracovat s 1., 3. a 4. čakrou)
• Příprava a vypití 100% nepraženého, organického kakaa z Kostariky
• Jógová praxe na otevření srdce
• Sebe-reflexe
• Závěrečná relaxace

PROČ KAKAO:
Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj. Díky svým kvalitám kakao pomáhá při meditačních cvičení a vnitřní práci na sobě.

Místo konání: Karma Yoga

Cena: 780 Kč

Přihlašovat se můžete přes web Karma Yogy.

V případě dotazů mě kontaktujte na info@terezahausmanova.com

Těším se na vás :)