Back to All Events

Ženský kruh s léčivým kakaem

  • Mindfulness Club 6 U Letenského sadu Holešovice, Hlavní město Praha, 170 00 Czech Republic (map)
zensky-kruh.jpg

Setkání žen v bezpečném kruhu vzájemné podpory a vyslyšení.

Večer, kdy máš možnost se plně ponořit sama do sebe… zastavit se a uvědomit si, co se v tobě odehrává. To ti umožní se spojit více se svojí intuicí a vnitřní ženou.

Téma březnového setkání je laskavost k sobě, laskavost k tělu.

Jak probíhá ženský kruh?
Na začátku si společně přípravíme a vypijeme vysoce kvalitní, nepražené bio kakao z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo a mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Během večera nás čekají vedené meditace na harmonizaci čaker, na spojení se s vnitřní ženou a otevření srdce. Na závěr rozpohybujeme tělo během spontánního tance. Nebude chybět ani sdílení v kruhu a ve dvojicích. Program se nedá dopředu určit, vždy záleží na energii ve skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází :)

O čem je ženský kruh?

Je to čas společného bytí a podpory ve společnosti žen. Když se my ženy spojíme, máme ohromnou sílu; opora namísto rivality.

Budeš mít čas se nadechnout a jen tak spočinout. Vytvoříme prostor, kdy každá žena má možnost napojit se na své tělo a jeho vnitřní moudrost, na což v dnešní uspěchané době často není čas nebo to nevnímáme jako prioritu.

Téma kruhu je otevřené, já dávám pouze linku, s tím, že každá z žen přichází do kruhu s něčím jiným, leč dost podobným a může to rezonovat i s ostatními ženami. Slyšet některou z žen sdílet, jak jednala v podobné situaci, kterou některá jiná žena právě teď prožívá, může být velmi obohacující a inspirující.

Kruh je určený pro ženy, které

  • se chtějí uvolnit, zklidnit a zastavit

  • chtějí poznat samy sebe

  • se chtějí cítit dobře ve svém těle

  • chtějí probudit více lásky samy k sobě

  • se chtějí napojit na svoji ženskou energii a intuici

  • hledají inspiraci ve svém životě


Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, pití v uzavíratelné lahvi, zápisníček a tužku (pokud si ráda píšeš), svůj oblíbený hrníček a lžičku.

Pro optimální účinky kakaa doporučuji nejíst 2h před setkáním, pít dostatek vody, a během dne se vyhnout kávě a čaji s kofeinem.


Délka trvání: cca 3, 5h

Místo konání: Mindfulness Club, U Letenského sadu 6, Praha 7

Kurzovné: 580 Kč (480 Kč zvýhodněné pro studenty, matky na mateřské)

 

Počet míst je omezen pouze na 12 žen, proto si své místo rezervujte včas přes formulář níže. Aby vaše místo bylo závazné, je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 200 Kč na účet číslo 2901436847/2010.

Minimální počet účastnic, aby se kruh uskutečnil, je 5.


Co říkají účastnice předchozích kruhů:

„Na ženském kruhu jsem byla poprvé a naprosto mě tato zkušenost nadchla. Síla ženské skupiny je ohromná a přesto něžná. Poskytuje oporu a možnost být sama sebou. Krásně vedené meditace a následné sdílení je receptem k mile strávenému večeru s báječnými ženami.“ Tereza Kalinová