Back to All Events

Ženský kruh s kakaovou ceremonií

  • Mindfulness Club 6 U Letenského sadu Holešovice, Hlavní město Praha, 170 00 Czech Republic (map)
zensky-kruh.jpg

Zvu tě na setkání žen v bezpečném kruhu vzájemné podpory a vyslyšení.

Večer, kdy máš možnost se plně ponořit sama do sebe… zastavit se a uvědomit si, co se v tobě odehrává. To ti umožní se spojit více se svojí intuicí a vnitřní ženou.

Téma srpnového setkání je laskavost a jednota. Pocit vnitřní celistvosti, a tedy i jednoty vyžaduje laskavost sama k sobě, plně se přijmout takové, jaké jsme. Avšak často nám v cestě k vnitřní jednotě brání kritika zvenčí, kterou jsme přijaly za vlastní. Co pomůže je vnést na ni světlo laskavé všímavosti a neztotožňovat se s myšlenkami a představami o tom, kdo jsme a co bychom měly.

Jak probíhá ženský kruh?

Na začátku si společně připravíme a vypijeme vysoce kvalitní, nepražené bio kakao z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo a mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Kakao je super potravinou velmi bohatou na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Během večera nás čekají vedené meditace na harmonizaci čaker, na spojení se s vnitřní ženou a otevření srdce a probuzení laskavosti sama k sobě a k ostatním. Na závěr rozpohybujeme tělo během spontánního tance. Nebude chybět ani sdílení v kruhu a ve dvojicích. Program se nedá dopředu určit, vždy záleží na skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází :) Téma každého kruhu i cvičení se liší.

Co si ze setkání odneseš?

  • Budeš mít čas se nadechnout a jen tak spočinout. Vytvoříme prostor, kdy každá žena má možnost napojit se na své tělo a jeho vnitřní moudrost, na což v dnešní uspěchané době často není čas nebo to nevnímáme jako prioritu.

  • Budeš mít možnost sdílet své životní radosti i výzvy v otevřeném a podpůrném prostředí ostatních žen.

  • Máš možnost získat podporu a inspiraci od ostatních. Slyšet některou z žen sdílet, jak jednala v podobné situaci, kterou některá jiná žena právě teď prožívá, může být velmi obohacující a inspirující.

  • Zúčastníš se kakaové ceremonie z vysoce kvalitního, nepraženého bio kakaa z Kostariky, které tě příjemně pohladí, uzemní a povzbudí.

  • Zamedituješ si a zatančíš si.

 

Pro koho je ženský kruh vhodný?

Kruh je určený pro každou ženu. Pokud alespoň máš chuť se uvolnit a zklidnit, chceš poznat sama sebe, chceš se cítit dobře ve svém telě a nebo hledáš inspiraci ve svém životě - neváhej přijít.

 

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, pití v uzavíratelné lahvi, zápisníček a tužku (pokud si ráda píšeš), svůj oblíbený hrníček a lžičku.

Pro optimální účinky kakaa doporučuji nejíst 2h před setkáním, pít dostatek vody, a během dne se vyhnout kávě a čaji s kofeinem.


Délka trvání: 3 h

Místo konání: Mindfulness Club, U Letenského sadu 6, Praha 7

Kurzovné: 590 Kč (490 Kč zvýhodněné pro studenty, matky na mateřské)

 

Počet míst je omezen pouze na 12 žen, proto si své místo rezervujte včas přes formulář níže. Aby vaše místo bylo závazné, je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 200 Kč na účet číslo 2901436847/2010.

Minimální počet účastnic, aby se kruh uskutečnil, je 5.

Jméno *
Jméno

Co říkají účastnice předchozích kruhů:

„Na ženském kruhu jsem byla poprvé a naprosto mě tato zkušenost nadchla. Síla ženské skupiny je ohromná a přesto něžná. Poskytuje oporu a možnost být sama sebou. Krásně vedené meditace a následné sdílení je receptem k mile strávenému večeru s báječnými ženami.“ Tereza Kalinová

“Děkuji Terce za úžasnou atmosféru, kterou vytvořila na Ženském kruhu s kakaovým rituálem. Její jemný přístup, složení a plynutí programu bylo skutečně "hřejivé na srdci". Každá žena dostala dostatek prostoru pro sebe a zároveň Terčinu podporu. Ženy, máme ohromnou sílu - něžnou a zároveň schopnu změnit svět! Terko, díky za to, že tutu sílu v nás vyvoláváš a podporuješ.” Jana Kyriakou

“Ženský kruh pod vedením Terezky mě pohladil po duši i těle. Bylo příjemné být zase trochu "jinak". Její přístup je velmi jemný, ale pevný ve vedení. Jsem opravdu vděčná, že jsem si tento kruh dopřála. Děkuji, Terezko.” Marie Tilšarová