Back to All Events

Ženský kruh s kakaovou ceremonií

  • mindfulness club U Letenského sadu Holešovice, Hlavní město Praha, 170 00 Czech Republic (map)
zensky-kruh.jpg

Zvu tě na podzimní setkání žen v bezpečném kruhu vzájemné podpory a vyslyšení s meditacemi, kakaovou ceremonií a tancem.

Dopřej si čas jen pro sebe, pro zastavení se a vyslyšení moudrosti svého těla.

Jak probíhají ženské kruhy?

Jedná se o speciální cyklus 3 setkání - 16. 9., 20. 10., 24. 11. v kruhu maximálně 10 žen. Začátek je vždy v 18h a konec v 21:30. Jsi zvána se přidat na všechny tři kruhy nebo jen na jeden či dva.

Během večera tě čeká kakaová ceremonie s vedenými meditacemi (např. na harmonizaci čaker, na spojení se s vnitřní ženou, vyslyšení moudrosti dělohy, otevření srdce, vipassana meditace) a jednoduchá pohybová cvičení. Na závěr rozpohybujeme tělo během spontánního tance. Nebude chybět ani sdílení v kruhu a ve dvojicích. Program se nedá dopředu přesně určit, vždy záleží na skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází :)

V první půlce večera si společně připravíme a vypijeme vysoce kvalitní, nepražené bio kakao z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo a mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Kakao je super potravinou velmi bohatou na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Témata ženských kruhů jsou následující:

1.     Odpuštění

2.     Flow a pouštění kontroly

3.     Následování svého srdce

Témata na sebe navazují a hlavním záměrem kruhů je hlubší poznání sebe sama a vyslyšení moudrosti svého těla pomocí meditačních, seberozvojových a pohybových cvičeních.

Co si ze setkání odneseš?

  • Naučíš se nové meditační techniky, které ti pomohou v běžném životě přinést více pozornosti do svého nitra.

  • Naučíš se meditace, které ti pomohou přenést pozornost do svého lůna, centra ženské moudrosti, kreativity a intuice.

  • Budeš mít čas se nadechnout a jen tak spočinout. Vytvoříme bezpečný prostor, kdy každá žena má možnost napojit se na své tělo a jeho vnitřní moudrost, na což v dnešní uspěchané době často není čas.

  • Budeš mít možnost sdílet své životní radosti i výzvy v otevřeném a podpůrném prostředí ostatních žen.

  • Zúčastníš se kakaové ceremonie z vysoce kvalitního, nepraženého bio kakaa z Kostariky, které tě příjemně pohladí, uzemní a povzbudí.

  • Volně rozpohybuješ své tělo během spontánního tance.

  • Kontinuálně po dobu 3 měsíců se budeš věnovat sama sobě a obdržíš moji podporu - po každém setkání ti pošlu email s úkoly a inspirací a obdržíš 2 nahrávky vedených meditacích.

  • Máš možnost získat podporu a inspiraci od ostatních žen. Slyšet některou z žen sdílet, jak jednala v podobné situaci, kterou některá jiná žena právě teď prožívá, může být velmi obohacující a inspirující.

  • Navážeš nová přátelství.

 

Pro koho je ženský kruh vhodný?

Kruh je určený pro každou ženu. Pokud máš chuť se uvolnit a zklidnit, chceš poznat sama sebe, chceš se cítit dobře ve svém těle, nebo hledáš inspiraci ve svém životě, tak neváhej přijít.

 

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, pití v uzavíratelné lahvi, zápisníček a tužku (pokud si ráda píšeš), svůj oblíbený hrníček a lžičku.

Pro optimální účinky kakaové ceremonie doporučuji nejíst 2h před setkáním, pít dostatek vody, a během dne se vyhnout kávě a čaji s kofeinem.


Kdy: 16. 9., 20. 10 a 24. 11 od 18:00 do 21:30

Místo konání: Mindfulness Club, U Letenského sadu 6, Praha 7 (16. 9.), 20. 10 a 24. 11. – místo bude upřesněno

Kurzovné za 3 setkání: 2200 Kč (zahrnuje vysoce kvalitní kakao z Kostariky, email s doprovodnými úkoly a inspirací po kruhu, 2 nahrávky vedených meditací).

Kurzovné za 1 setkání: 750 Kč

Pro ženy, které by se rády kruhu zúčastnily, ale z finančních důvodů si to nemohou dovolit, nabízím omezený počet částečných stipendií. V případě, že by ses chtěla o stipendium přihlásit, napiš mi do přihlášky, proč se o stipendium ucházíš právě ty a z jakého důvodu se chceš ženských kruhů zúčastnit.

Počet míst je omezen pouze na 10 žen, proto si své místo rezervuj včas přes formulář níže. Aby tvé místo bylo závazné, je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 500 Kč na účet číslo 2901436847/2010. Zbylá částka bude k uhrazení na místě během prvního setkání.

Jméno *
Jméno

Co říkají účastnice předchozích kruhů:

„Na ženském kruhu jsem byla poprvé a naprosto mě tato zkušenost nadchla. Síla ženské skupiny je ohromná a přesto něžná. Poskytuje oporu a možnost být sama sebou. Krásně vedené meditace a následné sdílení je receptem k mile strávenému večeru s báječnými ženami.“ Tereza Kalinová

“Děkuji Terce za úžasnou atmosféru, kterou vytvořila na Ženském kruhu s kakaovým rituálem. Její jemný přístup, složení a plynutí programu bylo skutečně "hřejivé na srdci". Každá žena dostala dostatek prostoru pro sebe a zároveň Terčinu podporu. Ženy, máme ohromnou sílu - něžnou a zároveň schopnu změnit svět! Terko, díky za to, že tutu sílu v nás vyvoláváš a podporuješ.” Jana Kyriakou

“Ženský kruh pod vedením Terezky mě pohladil po duši i těle. Bylo příjemné být zase trochu "jinak". Její přístup je velmi jemný, ale pevný ve vedení. Jsem opravdu vděčná, že jsem si tento kruh dopřála. Děkuji, Terezko.” Marie Tilšarová