Back to All Events

Ženský kruh s léčivým kakaem

  • YogaMe 21 Národní Hlavní město Praha, 110 00 Czech Republic (map)
zensky-kruh.jpg

Setkání žen v bezpečném kruhu vzájemné podpory a vyslyšení.

Večer, kdy máš možnost se plně ponořit sama do sebe… zastavit se a uvědomit si, co se v tobě odehrává. To ti umožní se spojit více se svojí intuicí a vnitřní ženou.

Vždy se sektáváme každý měsíc kolem novolunní, což je příznivý čas na zasetí nových semínek, nových snů a cílů.

Téma březnového setkání je laskavost k sobě, laskavost k tělu.
Během večera nás čekají vedené meditace na čakry, na spojení se s vnitřní ženou a otevření srdce a láskou sama k sobě. Na závěr rozpohybujeme tělo během spontánního tance. Nebude chybět ani sdílení v kruhu a ve dvojicích. Program se nedá dopředu určit, vždy záleží na energii ve skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází :)

Zpestřením večera bude příprava a vypití vysoce kvalitního, nepraženého a bio kakaa z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, pití v uzavíratelné lahvi, zápisníček a tužku, svůj oblíbený hrníček a lžičku.

Pro optimální účinky kakaa doporučuji nejíst 2h před setkáním, pít dostatek vody, a během dne se vyhnout kávě a čaji s kofeinem.

 

Délka trvání: cca 3h

Místo konání: YogaMe, Národní 21, Praha 1

Kurzovné: 450 Kč (400 Kč zvýhodněné pro studenty, matky na mateřské)

 

Počet míst je omezen pouze na 12 žen, proto si své místo rezervujte včas přes formulář níže.

Jméno *
Jméno

Přihláška je závazná po uhrazení účastnického příspěvku převodem na účet.


Co říkají účastnice předchozích kruhů:

„Na ženském kruhu jsem byla poprvé a naprosto mě tato zkušenost nadchla. Síla ženské skupiny je ohromná a přesto něžná. Poskytuje oporu a možnost být sama sebou. Krásně vedené meditace a následné sdílení je receptem k mile strávenému večeru s báječnými ženami.“ Tereza Kalinová