Back to All Events

Sebepoznávací víkend v ženském kruhu: Medicine women


  • Paběnický Mlýn Paběnice (map)

Sebepoznávací víkend v kruhu žen, během něhož se napojíme na vnitřní moudrost těla a duše.

Představte si místo harmonie, bezpečí, přijetí, pochopení a sounáležení. Místo v obklopení přírody, propojení všech elementů, úcty k životu a svobodného vyjádření. Místo, kde se léčí zranění a rozpouští bolístky přirozeně skrze vlastní autentičnost a přítomnost druhých.

Les.JPG

Srdečně vás zveme na pobyt pro ženy v krásném prostředí Paběnického mlýna, s výbornou bio vegetariánskou stravou a bohatým programem, během kterého zklidníme mysl a ponoříme se plně do svého vnitřního světa, do síly svého ženství. Skrze přítomnost ženské energie vytvoříme přirozeně milující, nesoutěživý a přijímající prostor, který tak bude nesmírně léčivou a obohacující záležitostí. A to nejen pro účastnice ženského kruhu, ale i pro všechny v jejich okolním světě a pro svět jako takový.

Pabenicky mlyn.jpg

 

Prostředky otevření, čištění a spojení se svou podstatou se nám stane jóga, meditace, kakao, tvořivost a síla ženské božské energie, která celý prostor prosvětlí a posvětí.

 

TĚŠIT SE MŮŽETE NA:

  • 3 x jóga (yoni jóga, hatha/vinyasa jóga)

  • Léčivá kakaová ceremonie

  • Uzemňující meditace v přírodě

  • Harmonizující dechová cvičení

  • Tvořivý umělecký workshop na probuzení vlastní kreativity

  • Sdílení v bezpečném ženském kruhu v nehodnotícím prostředí

  • Mantra chanting

 

To vše poskládané do 3 dnů a 2 nocí tak, abychom měly prostor pro společnou práci i samy pro sebe a vlastní relax, ve kterém ukotvujeme získané prožitky.

 

MÍSTO KONÁNÍ:

Centrum osobního rozvoje Paběnický Mlýn, Paběnice - krásné místo pro zklidnění a napojení se na přírodu, obklopeno lesy, rybníkem a potůčkem v naprostém klidu přírody, kdy slyšíte jen zpěv ptáků a zurčení potoka.

Ubytovány budeme ve sdílených pokojích.

CENA: 3950 Kč (zahrnuje ubytování, plnou vegetariánskou penzi, program)

Vemte některou z vašich blízkých kamarádek a přijeďte spolu :)

PŘIHLÁŠKA: Přes google formulář  https://goo.gl/forms/ykNTkSwOjlVPQiFi2  nebo emailem medicineforwomen@gmail.com.

 

CO SI ODNESETE:

-> Transformace vašeho aktuálního tématu, pročištění situace, nový náhled a nadhled

-> Prožití posvátné ženské energie a napojení na nekonečnou energii matky země a svého Yoniversa

-> Pocit svobody, rozpoznání sama sebe v nové dimenzi

-> Nové meditační a dechové techniky, které můžete cvičit z klidu svého domova

-> Nová přátelství a z nich pokračující podporu a lásku

 

PROGRAM:

Pátek:

18:00 příjezd

úvodní meditace a cvičení,

večeře,

seznámení

 

Sobota:

7:30 - 9:00 ranní meditace a jóga

9:00 - 9:45 snídaně

10:00 - 13:00 workshop

13:00 - 14:00 oběd

Vlastní relax

18:00 - 20:00 kakaová ceremonie

Večeře

Sdílení v kruhu

 

Neděle

7:30 - 9:00 ranní meditace a jóga

9:00 - 9:45 snídaně

10:00 - 13:00 workshop

13:00 - 14:00 oběd

Uzavření kruhu a odjezd

Počet míst je omezen. Prosím zaregistrujte se vyplněním formuláře zde: https://goo.gl/forms/ykNTkSwOjlVPQiFi2 a zaplacením nevratné zálohy ve výši 2000 Kč na účet 43-6745800237/0100 do 20.9.

Pro detailní program a informace nás kontaktuje na email medicineforwomen@gmail.com


O NÁS:

ALEXANDRA JUHÁSOVÁ

Sasinka.jpg

Po pár letech, které se zdály jako věčnost, v pracovním zápřahu a zodpovědností coby Operations manažerka ji život zavanul k praktikování jógy. Integrací jógy do života se začala transformovat její osobní cesta, odpovědi na otázky kdo jsem, co chci/nechci a jaké je mé přání duše. Vše přirozeně prostřednictvím záblesků prosvětlujících cestu a navádějících pokračovat dál. Vzdala se se své role a rozhodla se pustit se berliček, odjela do Indie a tam se po letech pořádně zastavila a poznala druhý domov. Prožila obrovské vjemy a prožitky v kruhu žen a jogínů a vrátila se s přáním vytvářet bezpečný prostor pro ženy a komunitu lidí s podobným přáním. Skrze jógu, vědomou pozornost, naslouchání a tvoření takových spojení nalezla další část samu sebe a toho jak manifestovat dobro. Aktuálně se věnuje učení jógy, tvorbě obrazů a projektu Aumakua, jehož záměrem je propojení těla, mysli a duše do harmonie.

http://www.aumakua.cz/

https://www.facebook.com/aumakuacentrum/

TEREZA HAUSMANOVÁ

IMG_0333.jpg

Tereza je lektorkou vinyasa jógy. Józe a mindfulness meditacím se intenzivně věnuje více než 6 let. Absolvovala 200h kurz vinyasa jógy akreditovaný Yoga Alliance na Kostarice pod vedením Petra Kaberboola. Jóga je pro Terezu cestou do svého středu, do pravého já, do srdce. To, co ji jóga učí - sebelásce, bytí ve svém středu, trpělivosti, skromnosti a nekonečné vděčnosti za každý nový den - Tereza předává i ve svých lekcích svým studentům.

Po studiích místo hledání zaměstnání se rozhodla splnit si svůj sen a koupila si jednosměrnou letenku do Kostariky. Čas, který strávila ve Střední Americe, byl pro ni hodně transformační. Konečně měla čas se zastavit a naplno se ponořit do přítomného okamžiku a poznat tak více sama sebe. Během tohoto roku vedla lekce jógy, žila na dvou permakulturních farmách a ve spirituální komunitě Inanitah na magickém ostrově Ometepe, kde propadla kouzlu kakau. Vyzkoušela mnoho různých meditačních technik (např. Oshovy meditace, tanec 5 Rytmů) a seznámila se šamanismem. Též se účastnila mnoha ženských kruhů, které ji učarovaly svojí silou a podporou, které společenství žen dokáže vytvořit. Po roce stráveném v džungli a u oceánu Střední Ameriky se rozhodla vrátit do Čech a sdílet s ostatními své poznatky a učení. Nyní vede lekce vinyasy jógy a jógy pro ženy, kakaové ceremonie, pořádá meditační a jógové retreaty, a během individuálních lekcích pomáhá ženám najít svoji vnitřní sílu a lásku sama k sobě.