Back to All Events

Ženský kruh s léčivým kakaem

  • Dům Jógy Anděl 16 Ostrovského Praha, Hlavní město Praha, 150 00 Czech Republic (map)
zensky-kruh.jpg

Setkání žen v bezpečném kruhu vzájemné podpory a vyslyšení.

Večer, kdy máš možnost se plně ponořit sama do sebe… zastavit se a uvědomit si, co se v tobě odehrává. To ti umožní se spojit více se svojí intuicí a vnitřní ženou.

Téma březnového setkání je laskavost k sobě, laskavost k tělu.

Jak probíhá ženský kruh?
Na začátku si společně přípravíme a vypijeme vysoce kvalitní, nepražené bio kakao z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo a mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Je velmi bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Během večera nás čekají vedené meditace na harmonizaci čaker, na spojení se s vnitřní ženou a otevření srdce. Na závěr rozpohybujeme tělo během spontánního tance. Nebude chybět ani sdílení v kruhu a ve dvojicích. Program se nedá dopředu určit, vždy záleží na energii ve skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází :)

O čem je ženský kruh?

Je to čas společného bytí a podpory ve společnosti žen. Když se my ženy spojíme, máme ohromnou sílu; opora namísto rivality.

Budeš mít čas se nadechnout a jen tak spočinout. Vytvoříme prostor, kdy každá žena má možnost napojit se na své tělo a jeho vnitřní moudrost, na což v dnešní uspěchané době často není čas nebo to nevnímáme jako prioritu.

Téma kruhu je otevřené, já dávám pouze linku, s tím, že každá z žen přichází do kruhu s něčím jiným, leč dost podobným a může to rezonovat i s ostatními ženami. Slyšet některou z žen sdílet, jak jednala v podobné situaci, kterou některá jiná žena právě teď prožívá, může být velmi obohacující a inspirující.

Kruh je určený pro ženy, které

  • se chtějí uvolnit, zklidnit a zastavit

  • chtějí poznat samy sebe

  • se chtějí cítit dobře ve svém těle

  • chtějí probudit více lásky samy k sobě

  • se chtějí napojit na svoji ženskou energii a intuici

  • hledají inspiraci ve svém životě


Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, pití v uzavíratelné lahvi, zápisníček a tužku (pokud si ráda píšeš), svůj oblíbený hrníček a lžičku.

Pro optimální účinky kakaa doporučuji nejíst 2h před setkáním, pít dostatek vody, a během dne se vyhnout kávě a čaji s kofeinem.


Délka trvání: cca 2, 5h

Místo konání: Dům Jógy Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5

Kurzovné: 450 Kč (400 Kč zvýhodněné pro studenty, matky na mateřské)

 

Počet míst je omezen pouze na 8 žen, proto si své místo rezervujte včas přes formulář níže. Aby vaše místo bylo závazné, je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 200 Kč na účet číslo 2901436847/2010.

Přihlašovat se můžete nejpozději do pátku 29. 3.

Minimální počet účastnic, aby se kruh uskutečnil, je 4.

Jméno *
Jméno

Co říkají účastnice předchozích kruhů:

„Na ženském kruhu jsem byla poprvé a naprosto mě tato zkušenost nadchla. Síla ženské skupiny je ohromná a přesto něžná. Poskytuje oporu a možnost být sama sebou. Krásně vedené meditace a následné sdílení je receptem k mile strávenému večeru s báječnými ženami.“ Tereza Kalinová