Back to All Events

Cesta k sebelásce: Jógově-meditační workshop s léčivým kakaem z Kostariky

  • jóga letná 20 Dobrovského Holešovice, Hlavní město Praha, 170 00 Czech Republic (map)
kakao

V dnešní době slýcháme ze všech stran, že je třeba se mít více rádi, jelikož to pak přinese i pozitivnější vztahy s ostatními, lépe se dokážeme vyrovnat s náročnými situacemi a s větší odvahou si jít za svými sny. Sebeláska je prostě důležitá k úspěšnému životu. Jak k tomu ale krok za krokem dojít a jak pomocí jógy a meditace můžeme vytvořit pozitivnější vztah sami k sobě?

Workshop bude zahrnovat meditaci, jemnou jógu a přípravu a vypití léčivého kakaa z Kostariky. Díky meditaci se hezky zpřítomníme a probudíme všímavost, zatímco kakao napomůže k uzemnění a příjemnému otevření srdeční čakry. Poté tělo uvolníme a protáhneme během jemného jógového plynutí, které pohladí tělo i duši.

Celkovým zaměřením workshopu bude sebeláska a laskavost sám/sama k sobě. Čekají vás vedené meditace na prohloubení lásky k sobě a poznání překážek, které je důležité poznat a vidět, proč tam jsou a přijmout je. Též se podáváme na téma vnitřního kritika a naučíte se s ním pracovat.

OBSAH WORKSHOPU:
• Krátké povídání k tématu „cesta k sebelásce a laskavosti“
• Meditační cvičení zaměřené na harmonizaci čaker (obzvláště budeme pracovat s 1., a 4. čakrou)
• Příprava 100% nepraženého, organického kakaa z Kostariky a jeho vypití
• Jógová praxe na otevření srdce
• Sdílení v kruhu
• Závěrečná relaxace

O LÉČIVÉM KAKAU:
Čisté bio a raw kakao je blahodárná medicína, používána již před tisíciletími Aztéky a Mayi ve Střední Americe. Kakao působí léčivě na tělo i mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, tudíž má schopnost v člověku probouzet pocity lásky, radosti a vděčnosti. Také uzemňuje a dokáže člověka hluboce propojit se svým tělem. Dostavuje se tak pocit spokojenosti a bytí ve svém středu. Kakao též napomáhá otevřít se volnému plynutí kreativní energie a intuice. Právě díky těmto vlastnostem je kakao výborným pomocníkem pro vnitřní práci na sobě. Zároveň kakao je super potravina, která je bohatá na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Místo konání: Jóga Letná

Cena: 890 Kč

Přihlašovat se můžete přes web Jóga Letná.

V případě dotazů mě kontaktujte na info@terezahausmanova.com

Těším se na vás :)

Later Event: 20 October
Ženský kruh s kakaovou ceremonií