Back to All Events

Prázdniny v Adršpachu


  • Teplice nad Metují (map)

K prázdninám v Adršpachu patří procházky ve skalách, túry po vrcholcích, koupání, slunění, krásná příroda, dobrá parta, legrace a tamní vyhlášené borůvkové knedlíky.

Když k tomu všemu přidáme jógu, meditace se šamanským bubnem, kakaovou ceremonii, bubnování pod širákem, procházku k silovému místu a meditaci s významným odborníkem na silová místa a léčitelem Petrem Kohlem, povídání, sdílení, léčení, a relaxaci, ocitneme se rázem na velmi Neobyčejných prázdninách v Adršpachu.

adrspach skaly.jpg

 

Co vás čeká:

Prázdniny se budou skládat z pravidelných ranních lekcí jógy a meditací.  Odpoledne jsou volná pro relaxaci, výlety, odpočinek a koupání. Večery jsou vyhrazené pro pravidelné meditace se šamanským bubnem.

Čeká nás také vesmírně důležitá Kakaová ceremonie, která je výbornou medicínou a pomůže nám napojit se na náš vnitřní vesmír. 

Většina cvičení a programu se bude odehrávat v nádherné přírodě uprostřed lesů, a tak všechna cvičení a meditace budou mít velkou sílu a podporu.

Při nepřízni počasí, se program odehrává ve velké místnosti pod střechou, kterou budeme mít k dispozici.

Program:

 07:00 – 08:30           Ranní jóga

08:30 – 09:00            Snídaně

11:00 – 17:00               Výlety do přírody se šamanským bubnem, koupání, relaxace, volná zábava

18:00 – 19:00              Večeře

20:00 – 21:30              Šamanské meditační večery, Kakaová ceremonie

Průvodci

Provázet léčivými meditacemi nás bude Elizabeth Farooqui  https://vecimezinami.cz/ , jógu a kakaovou ceremonii povede Tereza Hausmanová https://www.terezahausmanova.com/ , skalnatou krajinou nás s úsměvem provede Miriam Charvátová. Na silové místo nás dovede a meditací vedenou dechem vás provede Petr Kohl http://www.dajanapraha.cz/osobnosti/petr-kohl.

Ubytování

Ubytuje nás Penzion Metuje, který se nachází přímo uprostřed Adršpašsko-teplických skal v klidném prostředí:

http://www.penzion.metuje.eu/

foto penzion.jpeg

 

Cena:

Cena doprovodného programu (tj. denní lekce jógy, meditace s šamanským bubnem) je 2.300 Kč při zaplacení zálohy do 30.4.2018,  poté se cena zvyšuje na 2.500Kč při zaplacení zálohy do 30.5.2018.

Polopenze a ubytování se platí zvlášť na místě.

Kakaová ceremonie se platí zvlášť na místě (400 Kč).

Cena ubytování s polopenzí:

Stan za 260 Kč/ den

Chatky za 330 Kč/ den

Pokoje za 580 Kč/ den

 

Pro děti do 10 let jsou ceny jiné a najdete je zde http://www.penzion.metuje.eu/cenik

Po dobu cvičení a meditací se děti rozhodně nudit nebudou. Hlídání dětí bude hrazeno zvlášť částkou 400,- Kč na pobyt/dítě.

Strava polopenze: snídaně formou bufetu, večeře vegetariánská strava. Oběd lze obstarat v okolních obchodech nebo stáncích či restauracích.

Rezervace:

Vaše místo na Neobyčejných prázdninách si rezervujete po zaplacení nevratné zálohy 1.000,-Kč za dospělou osobu na účet 2301282733/2010 do 30.4.2018.

Jako v.s. uveďte své telefonní číslo a do zprávy vaše jméno a typ ubytování, který preferujete a počet osob včetně dětí.

 

Důležitou hodnotou, kterou uznáváme, je pohoda. Na prázdninách vás tedy nebudeme k ničemu nutit. Je na vás, do jaké míry se budete zúčastňovat vedeného programu, a jak moc se vám bude chtít jen tak odpočívat nebo polehávat či jezdit na výlety.

 

Moc se na všechny těšíme, pokud máte nějaké dotazy, pište na info@terezahausmanova.com nebo volejte.

Vaši průvodci Neobyčejnými prázdninami  

Tereza  +420 725 296 013

Elizabeth +420 725 433 671

Miriam + 420 775 671 122