Back to All Events

Meditace s kakaem a jemná jóga

  • I.N.SPIRACE 5. května 139/6 Mělník, Středočeský kraj, 276 01 Czech Republic (map)
Meditace s kakaem, Mělník

Většina z nás je milovníkem čokolády. Kakao, z kterého se čokoláda vyrábí, je superpotravinou, bohaté na minerály jako hořčík, železo, zinek či měď. Má stimulující a povzbuzující účinky spojené s láskou, potěšením, uvolněním a pocity štěstí. Říká se, že kakao je elixírem dobré nálady a mládí, což není daleko od pravdy ;)

Přijďte si vyzkoušet tuto jedinečnou meditaci s kakaem. Možná to ani nemusíme nazývat meditací, dalo by se to nazvat jako uvědomělý čas s kakaem. Vychutnáme si kakaový nápoj doušek po doušku a budeme pozorovat účinky na naše tělo a mysl. Dostaví se pocity blaženosti, klidu, vyrovnanosti, naplněnosti. Následovat budou jednoduchá meditační cvičení - vedená vizualizace a pohybová meditace, dechová cvičení a zakončíme relaxační jógou. 

Co vás čeká?

  • Představení kakaa
  • Příprava nápoje a jeho vychutnání
  • Meditace - dechové cvičení, vizualizace, chi kung
  • Jemná jóga
  • Závěrečná relaxace


Během sobotního dopoledne se s vámi podělím o své zkušenosti s kakaem a provedu vás cestou vnitřního objevování a otevírání srdeční čakry... Žila jsem rok ve Střední Americe a účastnila se řady kakaových obřadů, navštívila farmy s kakaem a setkala se s producenty a zpracovateli kakaa. Sama na sobě jsem pozorovala, jaké přínosy konzumace čistého kakaa má na moje zdraví a duševní pohodu. Proto jsem se rozhodla, přivézt to nejlepší kakao z Kostariky a podělit se o radost z kakaa v Čechách. 

Není potřeba žádná předchozí zkušenost s meditací. 

Podávat se bude 100% přírodní, raw, bio kakao od domorodých kmenů z Kostariky. 

Cena: 350 Kč

Prosím, rezervujte si své místo předem online na webových stránkách Inspirace (http://www.inspirace-melnik.inrs.cz/) či telefonicky na 725 296 013.

Na místě bude možné si zakoupit kakaové boby či zpracované raw kakao. 

V případě jakýkoliv dotazů, mě neváhejte kontaktovat! 

Těším se na vás! :)
Tereza

Earlier Event: 3 February
Cacao meditation + yin yoga